Tallink Silja aikataulu Helsinki - Tallinna  


Eckerö Line banner


Aikataulutiedot päivitetty 4. helmikuuta 2016 (Ilmoita virheestä).
Helsingin satamat: kartat ja autopaikoitukset, Tallinnan satama: A, B, C ja D-terminaali, kartta, paikoitusalueet


















Helsinki - Tallinna Tallink Silja aikataulu

Hki Tall Laivayhtiö Huom Laiva Lähtösatama
07:30 09:30 Tallink Silja
0600 157 00 (1,75 € /puh. + pvm/mpm)
SU-PE, 4.2.-13.3.2016 Star / Superstar Länsisatama
08:30 10:30 Tallink Silja
0600 157 00 (1,75 € /puh. + pvm/mpm)
LA, 4.2.-13.3.2016 Star / Superstar Länsisatama
10:30 12:30 Tallink Silja
0600 157 00 (1,75 € /puh. + pvm/mpm)
4.2.-13.3.2016 Star / Superstar Länsisatama
13:30 15:30 Tallink Silja
0600 157 00 (1,75 € /puh. + pvm/mpm)
PE ja SU, 4.2.-13.3.2016 Star / Superstar Länsisatama
14:00 16:00 Tallink Silja
0600 157 00 (1,75 € /puh. + pvm/mpm)
MA-TO, 4.2.-13.3.2016 Star / Superstar Länsisatama
14:30 16:30 Tallink Silja
0600 157 00 (1,75 € /puh. + pvm/mpm)
LA, 4.2.-13.3.2016 Star / Superstar Länsisatama
16:30 18:30 Tallink Silja
0600 157 00 (1,75 € /puh. + pvm/mpm)
PE ja SU, 4.2.-13.3.2016 Star / Superstar Länsisatama
17:30 19:30 Tallink Silja
0600 157 00 (1,75 € /puh. + pvm/mpm)
MA-TO ja LA, 4.2.-13.3.2016 Star / Superstar Länsisatama
18:30 22:00 Tallink Silja
0600 157 00 (1,75 € /puh. + pvm/mpm)
4.2.-13.3.2016 Baltic Queen Länsisatama
19:30 21:30 Tallink Silja
0600 157 00 (1,75 € /puh. + pvm/mpm)
PE ja SU, 4.2.-13.3.2016 Star / Superstar Länsisatama
21:30 23:30 Tallink Silja
0600 157 00 (1,75 € /puh. + pvm/mpm)
MA-TO ja LA, 4.2.-13.3.2016 Star / Superstar Länsisatama
22:30 00:30 Tallink Silja
0600 157 00 (1,75 € /puh. + pvm/mpm)
PE ja SU, 4.2.-13.3.2016 Star / Superstar Länsisatama

Tallinna - Helsinki Tallink Silja aikataulu

 
Tall Hki Laivayhtiö Huom Laiva Lähtösatama
07:30 09:30 Tallink Silja
0600 157 00 (1,75 € /puh. + pvm/mpm)
4.2.-13.3.2016 Superstar / Star D-terminaali
10:30 12:30 Tallink Silja
0600 157 00 (1,75 € /puh. + pvm/mpm)
PE ja SU, 4.2.-13.3.2016 Superstar / Star D-terminaali
11:00 13:00 Tallink Silja
0600 157 00 (1,75 € /puh. + pvm/mpm)
MA-TO, 4.2.-13.3.2016 Superstar / Star D-terminaali
11:30 13:30 Tallink Silja
0600 157 00 (1,75 € /puh. + pvm/mpm)
LA, 4.2.-13.3.2016 Superstar / Star D-terminaali
12:30 16:00 Tallink Silja
0600 157 00 (1,75 € /puh. + pvm/mpm)
4.2.-13.3.2016 Baltic Queen D-terminaali
13:30 15:30 Tallink Silja
0600 157 00 (1,75 € /puh. + pvm/mpm)
PE ja SU, 4.2.-13.3.2016 Superstar / Star D-terminaali
14:00 16:00 Tallink Silja
0600 157 00 (1,75 € /puh. + pvm/mpm)
MA-TO ja LA, 4.2.-13.3.2016 Superstar / Star D-terminaali
16:30 18:30 Tallink Silja
0600 157 00 (1,75 € /puh. + pvm/mpm)
PE ja SU, 4.2.-13.3.2016 Superstar / Star D-terminaali
17:30 19:30 Tallink Silja
0600 157 00 (1,75 € /puh. + pvm/mpm)
MA-TO ja LA, 4.2.-13.3.2016 Superstar / Star D-terminaali
19:30 21:30 Tallink Silja
0600 157 00 (1,75 € /puh. + pvm/mpm)
PE ja SU, 4.2.-13.3.2016 Superstar / Star D-terminaali
21:00 23:00 Tallink Silja
0600 157 00 (1,75 € /puh. + pvm/mpm)
MA-TO ja LA, 4.2.-13.3.2016 Superstar / Star D-terminaali
22:30 00:30 Tallink Silja
0600 157 00 (1,75 € /puh. + pvm/mpm)
PE ja SU, 4.2.-13.3.2016 Superstar / Star D-terminaali

ViroWeb ei vastaa aikataulutiedoissa mahdollisesti olevista virheistä.

Viro - Eesti - ViroWeb, matkailutietoa Virosta. Copyright © ViroWeb 2003 - 2016
EESTI  KEELES Russian IN ENGLISH PÅ SVENSKA AUF DEUTSCH ViroWeb mobiililaitteille



Loma-asunnot Viro