Helsinki - Tallinna aikataulut: Tallink Silja, Eckerö Line, Viking Line ja Linda Line


Eckerö Line banner


Helsingin satamat: kartat ja autopaikoitukset, Tallinnan satama: A, B, C ja D-terminaali, kartta, paikoitusalueet


















Helsinki - Tallinna kaikki laivat

Hki Tall Laivayhtiö Huom Laiva Lähtösatama
---- ---- Linda Line
(0)600 066 8970
1,66€ / puhelu + pvm/mpm
Linda Line lopettaa kautensa 10.11.14 Merilin / Karolin Eteläsatama
07:30 09:30 Tallink Silja
0600 157 00 (1,75 € /puh. + pvm/mpm)
5.1.–1.3.2015, SU-PE Star / Superstar Länsisatama
08:30 10:30 Tallink Silja
0600 157 00 (1,75 € /puh. + pvm/mpm)
5.1.–1.3.2015, LA Star / Superstar Länsisatama
08:30 11:00 Eckerö Line
www.eckeroline.fi

06000 4300 (1,75 €/puhelu + pvm/mpm)
23.1.-31.12.2015 Eckerö Line
M/s Finlandia
23.1.-31.12.2015
10:30 12:30 Tallink Silja
0600 157 00 (1,75 € /puh. + pvm/mpm)
5.1.–1.3.2015 Star / Superstar Länsisatama
11:30 14:00 Viking Line
M/S Viking XPRS Katajanokan terminaali
13:30 15:30 Tallink Silja
0600 157 00 (1,75 € /puh. + pvm/mpm)
5.1.–1.3.2015, PE ja SU Star / Superstar Länsisatama
14:00 16:00 Tallink Silja
0600 157 00 (1,75 € /puh. + pvm/mpm)
5.1.–1.3.2015, MA-TO Star / Superstar Länsisatama
14:30 16:30 Tallink Silja
0600 157 00 (1,75 € /puh. + pvm/mpm)
5.1.–1.3.2015, LA Star / Superstar Länsisatama
15:30 17:45 Eckerö Line
www.eckeroline.fi

06000 4300 (1,75 €/puhelu + pvm/mpm)
23.1.-31.12.2015 Eckerö Line
M/s Finlandia
23.1.-31.12.2015
16:30 18:30 Tallink Silja
0600 157 00 (1,75 € /puh. + pvm/mpm)
5.1.–1.3.2015, PE ja SU Star / Superstar Länsisatama
17:30 19:30 Tallink Silja
0600 157 00 (1,75 € /puh. + pvm/mpm)
5.1.–1.3.2015, MA-TO ja LA Star / Superstar Länsisatama
18:30 22:00 Tallink Silja
0600 157 00 (1,75 € /puh. + pvm/mpm)
5.1.–1.3.2015 Baltic Queen Länsisatama
19:30 21:30 Tallink Silja
0600 157 00 (1,75 € /puh. + pvm/mpm)
5.1.–1.3.2015, PE ja SU Star / Superstar Länsisatama
20:00 22:30 Viking Line
SU M/S Viking XPRS Katajanokan terminaali
21:30 23:30 Tallink Silja
0600 157 00 (1,75 € /puh. + pvm/mpm)
5.1.–1.3.2015, MA-TO ja LA Star / Superstar Länsisatama
21:30 24:00 Viking Line
MA-LA M/S Viking XPRS Katajanokan terminaali
22:30 00:30 Tallink Silja
0600 157 00 (1,75 € /puh. + pvm/mpm)
5.1.–1.3.2015, PE ja SU Star / Superstar Länsisatama

Tallinna - Helsinki kaikki laivat

 
Tall Hki Laivayhtiö Huom Laiva Lähtösatama
---- ---- Linda Line
(0)600 066 8970
1,66€ / puhelu + pvm/mpm
Linda Line lopettaa kautensa 10.11.14 Merilin / Karolin Linnahallin terminaali
07:30 09:30 Tallink Silja
0600 157 00 (1,75 € /puh. + pvm/mpm)
5.1.–1.3.2015 Superstar / Star D-terminaali
08:00 10:40 Viking Line
M/S Viking XPRS AB-terminaali
10:30 12:30 Tallink Silja
0600 157 00 (1,75 € /puh. + pvm/mpm)
5.1.–1.3.2015, PE ja SU Superstar / Star D-terminaali
11:00 13:00 Tallink Silja
0600 157 00 (1,75 € /puh. + pvm/mpm)
5.1.–1.3.2015, MA-TO Superstar / Star D-terminaali
11:30 13:30 Tallink Silja
0600 157 00 (1,75 € /puh. + pvm/mpm)
5.1.–1.3.2015, LA Superstar / Star D-terminaali
12:00 14:30 Eckerö Line
www.eckeroline.fi

06000 4300 (1,75 € e/puhelu + pvm/mpm)
23.1.-31.12.2015 Eckerö Line
M/s Finlandia
AB-terminaali
12:30 16:00 Tallink Silja
0600 157 00 (1,75 € /puh. + pvm/mpm)
5.1.–1.3.2015 Baltic Queen D-terminaali
13:30 15:30 Tallink Silja
0600 157 00 (1,75 € /puh. + pvm/mpm)
5.1.–1.3.2015, PE ja SU Superstar / Star D-terminaali
14:00 16:00 Tallink Silja
0600 157 00 (1,75 € /puh. + pvm/mpm)
5.1.–1.3.2015, MA-TO ja LA Superstar / Star D-terminaali
16:30 18:30 Tallink Silja
0600 157 00 (1,75 € /puh. + pvm/mpm)
5.1.–1.3.2015, PE ja SU Superstar / Star D-terminaali
16:30 19:00 Viking Line
SU M/S Viking XPRS AB-terminaali
17:30 19:30 Tallink Silja
0600 157 00 (1,75 € /puh. + pvm/mpm)
5.1.–1.3.2015, MA-TO ja LA Superstar / Star D-terminaali
18:00 20:30 Viking Line
MA-LA M/S Viking XPRS AB-terminaali
18:45 21:15 Eckerö Line
www.eckeroline.fi

06000 4300 (1,75 €/puhelu + pvm/mpm)
23.1.-31.12.2015 Eckerö Line
M/s Finlandia
AB-terminaali
19:30 21:30 Tallink Silja
0600 157 00 (1,75 € /puh. + pvm/mpm)
5.1.–1.3.2015, PE ja SU Superstar / Star D-terminaali
21:00 23:00 Tallink Silja
0600 157 00 (1,75 € /puh. + pvm/mpm)
5.1.–1.3.2015, MA-TO ja LA Superstar / Star D-terminaali
22:30 00:30 Tallink Silja
0600 157 00 (1,75 € /puh. + pvm/mpm)
5.1.–1.3.2015, PE ja SU Superstar / Star D-terminaali
ViroWeb ei vastaa aikataulutiedoissa mahdollisesti olevista virheistä. Aikataulutiedot päivitetty 3. helmikuuta 2015 (Ilmoita virheestä).

Viro - Eesti - ViroWeb, matkailutietoa Virosta. Copyright © ViroWeb 2003 - 2015
EESTI  KEELES Russian IN ENGLISH PÅ SVENSKA AUF DEUTSCH ViroWeb mobiililaitteille





Loma-asunnot Viro